Як навчитися прокидатися рано?
Якщо ви вирішили спробувати змінити своє життя за допомогою раннього пробудження, то потрібно дотримуватися декількох порад, аби вдалося виробити цю корисну звичку.
Знайдіть мотивацію. Прокинутися рано не буде важко один-два дні, а потім ви відчуєте, що більше не маєте на це сили. Тому потрібно обрати для себе мотивацію, кинути собі виклик або приєднатися до челенджу і попри складнощі вставати, як заплановано. Перший час буде важко, але потім ви більше не захочете повертатися до пізніх пробуджень
Ранній підйом – ранній відхід до сну. Аби рано прокидатися, потрібно навчитися рано лягати спати. Не плануйте нічого на вечір, не засиджуйтеся допізна з серіалом, за годину-дві до сну відкладіть гаджети – це допоможе вам налаштуватися і швидше заснути. Дорослій людині потрібно 8 годин сну, тому якщо плануєте прокидатися о 6:00, лягти потрібно не пізніше 22:00.
Потурбуйтеся про якість свого сну. У вас не вийде нормально відновити сили, якщо присутні фактори, що заважають вам спати. Не потрібно їсти, особливо важку їжу, мінімум за три години до сну, а вживати каву – за шість годин. Те саме стосується і спорту: після тренування вам буде важко заснути, тож краще перенесіть його на ранок. У вас мають бути якісні матрац та подушки, а в спальні повинно бути темно, прохолодно та волого.
Створіть магію ранку. Зробіть ваш ранок приємним, наповніть його спокійною музикою, смачною кавою та ароматними круасанами. Коли ви будете знати, що зараз на вас чекатиме година насолоди на самоті, то прокинутися буде набагато легше. Зробіть ваше пробудження правильним: не ставте на будильник мелодії, що дратують, випивайте склянку води зранку, прийміть душ та складіть плани на день – так буде легше налаштуватися на продуктивний та приємний день.
Не засмучуйтеся, якщо не вийшло. Якщо ви робили все, аби стати ранньою пташкою, але організм все одно не може налаштуватися на цей ритм – не засмучуйтеся і повертайтеся до звичного життя. Можливо, ви належите до категорії тих людей, хто продуктивніший пізно ввечері, а головне – почуваєте себе щасливим від цього. Тож вам, скоріш за все, нічого міняти не потрібно.
Коментарі
Дописати коментар